home ezelhof

UK- Charterhouse + Wimbledon - november 2007

Click!
Charterhouse

Begin november is Trui voor enkele optredens naar Engeland gegaan. De group G2 gaf er twee shows in Charterhouse. Dat is een privé-kostschool waar (voormalige) leden van de groep Genesis (zoals Peter Gabriel, Mike Rutherford, Tony Banks) naar school gegaan zijn.

De optredens waren fantastisch, in een hele mooie omgeving. Ook een rondleiding gekregen in de school zelf, die zeer de moeite waard was!

Click!

Click!
optreden van G2 in Charterhouse
Click!
na de rondleiding in Charterhouse een groepsfoto met andere leden van het Genesis forum
Click!
de dorm van de Girdlestoneites

Click!
ingang Charterhouse
Click!
Trui en Steve Hackett!!
(gitarist van Genesis van 1970-1977)
Click!
optreden G2 in Charterhouse

Op de terugweg met de trein naar London besloot ik om in Wimbledon af te stappen en de All England Lawn Tennis and Croquet Club te gaan bezoeken!
Het volledig nieuwe museum is heel interessant en mooi opgezet. Daarna een rondleiding van meer dan twee uur in de heilige grastempel van het tennis gekregen (er werd héél strikt op toegekeken dat niemand op het gras liep!).

Click!
Wimbledon! Toen ik naar de ingang wandelde kwam er zowaar van over de muur een tennisbal gevlogen, leuk souvenier ;-)
Click!
Het Wimbledon museum: tennis stamt af van croquet .

Click!
De outfit van tenniskoning Roger Federer.


Click!
Zicht op London van in Wimbledon. Je ziet ook de vier torens van Battersea, die op de LP hoes 'Animals' van Pink Floyd staan.
Click!
Boven op Henman Hill - The Championships !!

Click!
Zicht op n°1 Court
(op Centercourt was men een dak aan het leggen).
Click!
De spelersingang van de Championships
Click!
Court 2 en 3
verderop was men nog aan het bijbouwen

Click!
Trui in de pressroom!
Click!
Court n°1